Lodowisko

Gdyńskie lodowisko zlokalizowane jest na parkingu między halą sportowo-widowiskową Gdynia Arena a Centrum Handlowym Riviera. Obiekt funkcjonuje 7 dni w tygodniu.

Lodowisko jest obiektem odkrytym z taflą o wymiarach 19 m x 30 m. Na terenie obiektu dostępne jest zaplecze socjale i sanitarne oraz punkt, w którym można wypożyczyć łyżwy, kaski oraz specjalne chodziki dla osób rozpoczynających swoją przygodą z tą dyscypliną. Dostępny jest również serwis umożliwiający naostrzenie stępionych łyżew.

Uwaga!

Gdyńskie Centrum Sportu, mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa korzystającym z obiektu, zastrzega sobie prawo do zamknięcia lodowiska ze względu na złe warunki atmosferyczne, stan techniczny lub inne okoliczności. O swojej decyzji GCS poinformuje najpóźniej w dniu zamknięcia lodowiska, poprzez wywieszenie informacji przy wejściu na lodowisko oraz umieszczenie komunikatu na stronie www.gdyniasport.pl.

Kontakt

W przypadku pytań w sprawie działania lodowiska, grafiku oraz wstępu uczniów szkół prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem telefonicznym:

Lodowisko miejskie
ul. Kazimierza Górskiego, Gdynia, parking pomiędzy halą Gdynia Arena a CH Riviera
tel.: 785-174-766
e-mail: lodowisko@gdyniasport.pl

Aktualności

Zobacz wszystkie z tej kategorii

Historia

Poprzednie lodowisko znajdowało się przy ul. Bema. Funkcjonowało w sezonie jesienno-zimowym przez kilkunaście lat. Cieszyło się olbrzymią popularnością – co roku korzystało z niego średnio 25 tysięcy osób. Tafla miała powierzchnię 20 na 30 metrów, a na miejscu można było skorzystać z wypożyczalni łyżew. Gdyńskie Centrum Sportu funkcję administratora obiektu pełniło od września 2017 roku, kiedy to przejęła ją od Młodzieżowego Domu Kultury. W 2022 teren został przekazany pod budowę trzeciego etapu Parku Centralnego.