"Do pracy jadę rowerem" rozkręca się na dobre

Aktualności

Program „Do pracy jadę rowerem” rozkręca się na dobre! Pierwsze kilometry są już za nami, a śniadania rowerowe trafiają już do uczestników programu.

Mimo, iż pogoda w minionym czasie nie rozpieszczała cyklistów, to rowerowa zabawa wystartowała w Gdyni z impetem. W tym tygodniu ponad 200 rowerzystów wyjeździło sobie śniadanie! Życzymy smacznego i trzymamy kciuki, aby dobra forma nie opuszczała Was przez całą tegoroczną edycję!

Pytania i (p)odpowiedzi

Jak dodać zdjęcie? Dlaczego nie mogę w poniedziałek dodać przejazdów z poprzedniego tygodnia?  Czym jest przejazd rejestrowany? Ile przejazdów mogę dodać? – na te i inne pytania odpowiedzi szukać nalezy na stronie www.dopracyjaderowerem.gdyniasport.pl w nowym, dedykowanym miejscu. Aby ułatwić komunikację przygotowana zostałą sekcja FAQ, na której umieszczone zostały odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Będzie ona uaktualniana na bieżąco, dlatego warto śledzić ją regularne, a zwłaszcza przed skierowaniem do zgłoszenia z pytaniem.

Zgłoszenia i problemy

Dziękujemy za przesyłanie bieżących informacji oraz sugestii związanych z funkcjonowaniem systemu rejestracji przejazdów. Wszystkie zgłoszenia są analizowane, a poprawki wprowadzane. Opisywane problemy lub błędy można kierować do nas drogą mailową na adres: dopracyjaderowerem@gdyniasport.pl. Monitorujemy także wszystkie zgłaszane i budzące wątpliwość przejazdy.