Świąteczno-noworoczny rozkład pracy lodowiska i ślizgawki

Aktualności

W najbliższych dniach gdyńskie lodowisko oraz ślizgawka w Parku Centralnym będą funkcjonowały w zmienionych godzinach. Prosimy o szczególną uwagę zwłaszcza w wigilię, pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Nowy Rok.

W okresie Świąt i Nowego Roku zachodzą pewne zmiany w harmonogramie ślizgawek w Gdyni, które mają na celu stworzenie wyjątkowej atmosfery i dostosowanie się do potrzeb społeczności. Ogłaszamy wprowadzenie korekt w rozkładzie pracy, zapewniając zmienione godziny otwarcia, abyście mogli spędzić czas na lodzie w miłej i świątecznej atmosferze.

Pani w stroju Mikołaja na łyżwach

Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z naszego lodowiska i ślizgawki w tym wyjątkowym okresie. Przyjdźcie i dołączcie do nas w tym magicznym czasie, spalając jednocześnie świąteczne kalorie podczas aktywnej zabawy na lodzie. To doskonała okazja, aby spędzić przyjemne chwile na świeżym powietrzu, doskonaląc swoje umiejętności łyżwiarskie czy po prostu bawiąc się z rodziną i przyjaciółmi. Liczymy na Waszą obecność i razem uczcijmy ten wyjątkowy okres na naszych ślizgawkach!

Harmonogram pracy lodowiska:

harmonogram lodowiska

Harmonogram pracy ślizgawki:

harmonogram ślizgawki

Najświeższe informacje, szczegóły dotyczące pracy obiektu, a także regulamin oraz cennik dostępne są  na stronach lodowiska (www.lodowisko.gdyniasport.pl) oraz ślizgawki w Parku Centralnym (www.slizgawka.gdyniasport.pl).