Nowe zajęcia sportowe na Pustkach Cisowskich-Demptowie

Aktualności Projekty

Zapraszamy na nowe cykliczne aktywności sportowe organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zajęcia fitness oraz pilates odbywać się będą we wtorki w Szkole Podstawowej numer 16 w Gdyni. Początek już 10 maja.

Fitness jest to dynamiczna forma ćwiczeń ogólnorozwojowych o charakterze wytrzymałościowym i wzmacniającym. Zajęcia fitness mają na celu poprawę ogólnej sprawności, spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie masy mięśniowej. Odbywają się przy muzyce i obejmują elementy choreografii, co dodatkowo wpływa na poprawę nastroju oraz doskonałe samopoczucie. Na zajęcia należy przynieść ze sobą matę do ćwiczeń, obuwie sportowe na zmianę i wodę.

Fitness na Pustkach Cisowskich-Demptowie odbywać się będzie w każdy wtorek w SP 16 przy ulicy Chabrowej 43 w godzinach 18:00-19:00.

FITNESS (PUSTKI CISOWSKIE)

Pilates jest treningiem wzmacniającym mięśnie głębokie, szczególnie brzucha i pleców. Poprawia stabilność kręgosłupa, mobilność stawów i elastyczność ciała, korzystnie wpływa na koordynację ruchową i równowagę. Dodatkowo kształtuje sylwetkę, ujędrnia oraz uelastycznia skórę. Pilates zapobiega wadom postawy, chorobom zwyrodnieniowym kręgosłupa, pomaga w rehabilitacji urazów oraz zmniejsza napięcia wywoływane przez stres. Na zajęcia należy przynieść ze sobą matę do ćwiczeń i wodę. Ćwiczenia realizowane będą bez butów – w skarpetkach.

Pilates na Pustkach Cisowskich-Demptowie odbywać się będzie w każdy wtorek w SP 16 przy ulicy Chabrowej 43 w godzinach 19:00-20:00.

PILATES (PUSTKI CISOWSKIE)

Treningi prowadzić będzie Magdalena Drażba, która jest licencjonowanym instruktorem Fitness i Pilates. Jest adeptką szkoły Profi Fitness School. Interesuje się zdrowym stylem życia i wpływem aktywności fizycznej na poprawę zdrowia i samopoczucia. W trakcie swoich zajęć stawia na bezpieczeństwo uczestników, świadomą pracę nad ciałem i dobrą atmosferę.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA W GDYNI