Joga dla seniora w nowych godzinach z podziałem na grupy

Aktualności Projekty Gdyńskie Poruszenie

W odpowiedzi na duże zainteresowanie uczestników czwartkowymi zajęciach Jogi dla seniora, odbywających się w salce fitness na terenie GCS, wprowadzamy drugą godzinę zajęć oraz podział na dwie grupy. Od 23 lutego zajęcia odbywać się będą co tydzień o 9.00 i 10.00

Uczestnicy, poprzez wpisanie się na listę po każdym spotkaniu, będą deklarować w jakiej grupie będą ćwiczyć na kolejnych zajęciach. Do wyboru będą dwie grupy – pierwsza z nich rozpocznie ćwiczenia o godzinie 9:00, natomiast druga wystartuje godzinę później, czyli o 10:00. Osoby przychodzące na zajęcia po raz pierwszy mogą wybrać dowolną porę, a po ćwiczeniach zadeklarować czas swojego uczestnictwa w kolejnych aktywnościach. Podczas zajęć należy mieć ze sobą matę do ćwiczeń.

Joga w wydaniu dla seniorów to wspaniały sposób na spędzenie czwartkowego popołudnia. Dzięki ciekawym ćwiczeniom można doskonale rozwinąć swoje ciało i duszę. Joga poprawia wiele aspektów ludzkiego życia. Przede wszystkim, jak każda aktywność fizyczna, joga powoduje polepszenie naszej wydolności, możliwości kondycyjnych, a zwłaszcza wpływa pozytywnie na elastyczność, gibkość ciała oraz jego siłę.

Zajęcia jogi dla seniora odbywają się w ramach Gdyńskiego Poruszenia.

JOGA DLA SENIORA