Formoza Challenge – zapisy trwają

Aktualności

2 października finał cyklu biegów przeszkodowych Formoza Challenge zamknie sezon gdyńską imprezą. Cykl biegów sygnowanych nazwą elitarnej morskiej jednostki komandosów zawita po raz trzeci do Gdyni! Już dziś na listach jest blisko 700 zawodniczek i zawodników. Wystartują oni w wybranych formatach (indywidualnie lub w drużynie). W zawodach będą mogli wystartować również najmłodsi komandosi na format Formoza KIDS. Zapisy trwają.

Biegacze nie tylko pokonają trasę ponad 6 km w różnych formatach (m.in. z atrapą AK-47 i plecakiem z obciążeniem), ale także będą mogli zobaczyć sprzęt wojskowy JW Formoza, czy dowiedzieć się więcej o możliwości wstąpienia do Jednostki na stoisku promocyjnym.– Dla zawodników szykujemy ciekawą trasę pełną naturalnych i sztucznych przeszkód. Teren wokół Babich Dołów jest sam w sobie dobrą przeszkodą, ale oczywiście przygotujemy szereg ciekawych zadań dla uczestników. Cieszymy się, że Formoza Challenge zawita do kolejny raz do Gdyni a mieszkańcy trójmiasta  i przyjezdni goście będą mieli możliwość spędzenia czasu w duchu rywalizacji sportowej – mówi Aleksander Rosa, przedstawiciel organizatora.

ZAPISY DO ZAWODÓW

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach. Motto „Nigdy nie zostawiamy swoich” – jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru.
Edycja w Gdyni będzie wyjątkowa – także ze względu na fakt, iż podsumuje cykl wszystkich 4 imprez (Kalisz, Oborniki, Ustka i właśnie Gdynia). Najbardziej wytrwałe zawodniczki i zawodnicy, którzy podróżowali wraz z imprezami przez cały sezon – otrzymają dodatkowe wyróżnienia i nagrody właśnie na gdyńskiej imprezie.

Organizatorzy przygotowali także formułę KIDS, tj. bieg dla najmłodszych komandosów! To wszystko już 2 października w Gdyni.