Chorwacja kolejnym przystankiem projektu

Projekty

Partnerzy międzynarodowego projektu „Bringing Sport to Children with Special Needs” w  dniach 20-22 stycznia 2020 roku spotkali się w chorwackim mieście Vukovar.

Podczas spotkania wszyscy partnerzy zaprezentowali pracę, jaką wykonali do tej pory, wymienili się spostrzeżeniami oraz nakreślili zadania, które będą realizowane w najbliższych miesiącach.

Dzięki uprzejmości organizatorów uczestnicy projektu mieli możliwość wzięcia udziału w kilku lekcjach pokazowych prowadzonych przy współpracy z ośrodkami wyspecjalizowanymi w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami. Trenerzy wraz z podopiecznymi zaprezentowali część praktyczną założeń projektowych.

Na koniec spotkania wszystkich uczestników czekała miła niespodzianka – organizatorzy przygotowali wycieczkę, podczas której można było przyjrzeć się bliżej miastu oraz poznać niesamowicie ciekawą historię Chorwacji.

Spotkanie to, jak i każde z dotychczasowych obudziło dodatkowe pokłady energii i zapału do dalszej pracy nad projektem, która kontynuowana będzie, aż do następnego spotkania, które odbędzie się w czerwcu #wGdyni.

Logo Erasmus+