Zajęcia biegowe dla kobiet

Marzysz o aktywnym trybie życia, lepszej kondycji fizycznej i wspólnych przeżyciach z równie zmotywowanymi kobietami? Szukasz sposobu na rozpoczęcie swojej przygody z bieganiem, a nie wiesz jak to zrobić? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Bezpłatne zajęcia dla kobiet, które pragną rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i aktywnością fizyczną. Nasze spotkania są dedykowane przede wszystkim dla początkujących, więc nie musisz obawiać się braku doświadczenia czy słabszej kondycji. Każda z Was jest mile widziana i każda z Was da radę.

Terminy i miejsca

Zajęcia będą odbywać się w Parku Centralnym w Gdyni, w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 i potrwają około 45 minut. Planujemy zorganizować dodatkowo kilka spotkań w obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu, w tym na hali lekkoatletycznej czy salce fitness.

Pierwsze zajęcia 18 marca.

Trener koordynator

Iwona Suchenia - trenerka lekkiej atletyki, instruktorka biegu na orientację, maratonka, chodziarka, nauczycielka wychowania fizycznego. Mama półtorarocznego Olafa wracająca po porodzie na biegowe ścieżki. Ze sportem związana od zawsze. Startowała w maratonach, półmaratonach i innych biegach na całym świecie. Idealnie łączy dwie pasje, jakimi są bieganie i podróżowanie.