Zdrowo, sportowo i urodzinowo – Cross Fit Amator Gdynia zaprasza na aktywny piknik

Aktualności Projekty

W najbliższą sobotę, 28 maja, na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni odbędzie się Sportowy Piknik Crossfitowy zorganizowany z okazji urodzin Cross Fit Amator Gdynia. Impreza odbędzie się w godzinach 12:00–14:00.

W imprezie udział będą mogli wziąć wszyscy chętni, gdyż podobnie, jak w przypadku cyklicznych zajęć, udział w imprezie jest bezpłatny. Podczas pikniku odbędą się konkurencje sportowe z nagrodami, w których wystartować będą mogły dzieci i osoby dorosłe, a o dawkę solidnej energii oprócz trenerów zadba DJ. Będzie to więc doskonała okazja do rodzinnej integracji na świeżym powietrzu.

Fot.: Cross Fit Amator Gdynia

Spotkanie odbędzie się na placu do ćwiczeń oddanym do użytku w ubiegłym roku, który jest przeznaczony właśnie treningowi Cross Fitem oraz parkourem.

WYDARZENIE NA FB

Cross Fit jest intensywnym treningiem wytrzymałościowym z elementami treningu siłowego, który pomaga schudnąć, wyrzeźbić ciało oraz zwiększyć wydolność organizmu. Rozwija sylwetkę wzmacniając wszystkie partie mięśniowe. Podczas jednego treningu można spalić nawet 1000 kalorii. Cross Fit jest przeznaczony dla kobiet i dla mężczyzn.

W Gdyni w ramach projektu Gdyńskie Poruszenie organizowane są bezpłatne zajęcia przeznaczone dla miłośników tej formy aktywności ruchowej. Treningi odbywają się w soboty w godzinach 8:00–9:00 w miejskiej siłowni na gdyńskim Bulwarze i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA CROSS FIT