Zarezerwuj boisko jednym kliknięciem!

Aktualności

Koniec z szukaniem wolnych boisk po całej Gdyni. Od teraz każdy może zabukować je przez Internet. Wydział Edukacji Miasta Gdynia stworzył specjalny system rezerwacji obiektów sportowych.

Specyfika sytuacji związanej z pandemią przy jednoczesnym znoszeniu obostrzeń sprawiły, że dla właściwego funkcjonowania udostępniania boisk indywidualnym użytkownikom i klubom, stworzono specjalny system internetowej rezerwacji. To prosty w obsłudze mechanizm, dzięki któremu każdy będzie miał szansę korzystania z obiektów.

Ze względu na obostrzenia w dostępie do boisk dla indywidualnych użytkowników i wymogi dla podmiotów, które je udostępniają, to jedyna forma umożliwiająca dostęp na obiekty w zgodzie z przepisami.

Jak to działa?

ZAREZERWUJ BOISKO

Kliknij w powyższy link. Wybierz rodzaj boiska, sprawdź dostępność w kalendarzu i zaznacz interesujący Cię termin oraz godziny. Zaakceptuj regulamin, przepisy o ochronie danych osobowych i wyślij zgłoszenie. Czekaj na przetworzenie Twojego zgłoszenia przez administratorów. Tej weryfikacji dokonuje Wydział Edukacji. Otrzymasz dwie wiadomości mailowe: jedną z potwierdzeniem dokonania rezerwacji, drugą zaś z akceptacją bądź odrzuceniem dokonanej rezerwacji. To wszystko! Teraz będzie Ci już potrzebna tylko wysoka forma i kondycja fizyczna.