Wystartowały zapisy do Aktywnej Plaży!

Aktualności

Sportowe emocje wracają na gdyńską Plażę Śródmieście. W dniach 19–21 lipca miłośnicy beach volleya zmierzą się w czwartej edycji turnieju Aktywna Plaża. Zapisy na wydarzenie, którego pula nagród finansowych sięga 15 000 zł, potrwają do 12 lipca. W zawodach zagrają zawodniczki i zawodnicy z kategorii open, a także U13 i U15.

  • Turniej Aktywna Plaża odbędzie się w dniach 19-21 lipca
  • Zagrają kategorie Open Kobiet i mężczyzn oraz U13 i U15
  • Rejestracja do 12 lipca

ZAPISY DO TURNIEJU AKTYWNA PLAŻA 2024

Po niezapomnianych meczach, zaciętych akcjach i niesamowitych sportowych emocjach, które miały miejsce w poprzednich edycjach turniejów siatkówki Aktywna Plaża, z sentymentem wracamy do tamtych dni i rozpoczynamy zapisy do czwartej edycji. W tym roku miłośników siatkówki plażowej zapraszamy w przedostatni lipcowy weekend na gdyńską Plażę Śródmieście.

Na najlepszych czekają nie tylko pamiątkowe puchary i medale, ale także atrakcyjne nagrody. Pula nagród finansowych sięga 15 000 złotych. Zwycięskie zespoły otrzymają po 2 500 zł, a nagrody finansowe obejmą pierwsze 8 miejsc w kategorii open kobiet i mężczyzn. Do wygrania będą także nagrody ufundowane przez Partnerów imprezy.

Zespoły zostaną rozlosowane i podzielone na grupy, spośród których po rozegraniu meczów awansują najlepsze. Faza finałowa odbywać się będzie w systemie brazylijskim. Finał „B”, tak zwany „pocieszenia”, zostanie przeprowadzony w systemie zależnym od pozostałej liczby drużyn. Turniej rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB i zasadami fair play.

AKTYWNA PLAŻA 2024

Aby wystartować w zawodach należy zarejestrować swoją drużynę poprzez Profil Zawodnika w systemie i uiścić w terminie do 12 lipca opłatę startową wynoszącą 80 zł, w przypadku kategorii open lub 40 zł, w przypadku kategorii U13 i U15. Rejestracja przebiega wyłącznie elektronicznie, to znaczy że w dniu zawodów nie będzie możliwości dołączenia do rywalizacji. Tego dnia możliwy będzie jedynie odbiór pakietów dla zespołów zarejestrowanych w systemie.

Przypomnijmy, że na gdyńskiej plaży w poprzednich edycjach mogliśmy podziwiać zagrania siatkarskich gwiazd światowego formatu. Grała u nas między innymi olimpijka z Rio Monika Brzostek, multimedalistka Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Agnieszka Wołoszyn, zdobywca Pucharu, Super Pucharu Polski, dwukrotny Mistrz Polski Przemysław Stępień czy Piotr Ilewicz mający za sobą występy w rozgrywkach FIVB World Tour. To pokazało, że w Gdyni plażowa siatkówka jest na bardzo wysokim poziomie.