Wracają bezpłatne zajęcia Gdyńskiego Poruszenia

Aktualności Projekty Gdyńskie Poruszenie

Po długiej świąteczno-noworocznej przerwie wracamy z bezpłatnymi zajęciami Gdyńskiego Poruszenia przeznaczonymi dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Pierwsze zajęcia już w sobotę 8 stycznia na bulwarze. W czwartek 13 stycznia zajęcia wrócą na teren Gdyńskiego Forum Sportu, a do akcji wkroczą nasi niezawodni seniorzy, których zapraszamy na zajęcia z jogi. Łącznie wystartuje 8 aktywności.

Przypomnijmy, że Gdyńskie Poruszenie to cykl bezpłatnych zajęć dla każdego, niezależnie od wieku. Adresowane są one do wszystkich, dla których ważne jest wyjście z domu i sprawdzenie, jaki zastrzyk hormonu szczęścia daje chwila wysiłku fizycznego oraz jaką porcję endorfin, radości i samozadowolenia można uzyskać nawet po krótkiej dawce ćwiczeń.

W myśl popularnego powiedzenia „nowy rok, nowy ja” zapraszamy wszystkich miłośników aktywności fizycznej, którzy w zdrowiu i na sportowo pragną wejść w nowy rok stawiając przed sobą takie cele, jak poprawa kondycji, utrata kilku kilogramów czy fantastyczne spędzenie wolnego czasu ze znajomymi w sportowym gronie – zaprasza Paweł Brutel, zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu.

Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę i będzie to nordic walking na bulawarze w ramach kampanii „Odetchnij w Gdyni”. Kolejne ruszą w czwartek, 13 stycznia o godzinie 10:00, na które zapraszamy seniorów. Przygotowaliśmy dla nich zajęcia z jogi dla seniora. W poniedziałek, 17 stycznia, wystartują zajęcia dla miłośników kolarstwa pod dachem, czyli Indoor Cycling, na które z uwagi na ograniczenie miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Dzień później, we wtorek, ruszy kolejna odsłona zajęć dla kobiet w ciąży oraz pilates dla seniora. W środę zapraszamy miłośników zumby. O godzinie 10:00 swoje taneczne kroki szlifować będą seniorzy, a wieczorem o godzinie 18:00 osoby dorosłe. Dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi dedykowane zajęcia odbywać będą się w niedziele. Na pierwsze z nich zapraszamy już 23 stycznia.

Szczegóły dotyczące wszystkich bezpłatnych zajęć znaleźć można w zakładce bezpłatne zajęcia oraz naszym kalendarzu

BEZPŁATNE ZAJĘCIA