Sala Zabaw Amazonia Gdynia wspiera Rowerowy Maj

Aktualności

Projekt „Rowerowy Maj” dojeżdża do mety w tempie finiszującego peletonu. Dzieci i młodzież ponownie miały okazję rywalizować jeżdżąc na rowerze i oraz innych UTO. Sala Zabaw Amazonia Gdynia jest fundatorem nagród indywidualnych, dzięki którym uczestnicy zyskają atrakcyjne upominki.

„Rowerowy Maj” to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Gdyńskie Centrum Sportu we współpracy z Miastem Gdańsk w 2023 roku organizowało kampanię w gdyńskich Szkołach Podstawowych już po raz siódmy.

ROWEROWY MAJ

Sala Zabaw Amazonia Gdynia znajduje się tuż obok U7 Gdynia. Zawiera w sobie 450 m² konstrukcji zabawowej, przeznaczonej dla dzieci do 14 roku życia, choć z wielu atrakcji mogą korzystać także dorośli. Wśród zabaw jakie posiadamy znajdują się: 6 zjeżdżalnie (w tym rolkowa i pontonowa), wieża Spidermana, autodrom, basen z kulkami, armatki, tunele, trampoliny, boisko do gry, karuzela oraz tablica strzelnicza. Sala posiada także osobną strefę przeznaczoną dla najmłodszych dzieci w wieku do 3 lat. Dla rodziców dostępne są dwa miejsca gastronomiczne – jedno znajduje się wewnątrz Sali Zabaw, drugie to BistroSzama, lokal serwujący wyjątkowe i kolorowe naleśniki w wersji słodkiej i wytrawnej.

fot. nagłówkowe: Sala Zabaw Amazonia Gdynia

AMAZONIA GDYNIA