Rusza Pilates i Joga na Grabówku

Gdyńskie Poruszenie

Gdyńskie Poruszenie otwiera swoje kolejne zajęcia w dzielnicach. Na Grabówku będzie można uczestniczyć w zajęciach Pilatesu oraz Jogi.

Już 8 października oferta rekreacyjna Grabówka poszerzy się o zajęcia dla jego mieszkańców. To właśnie wtedy o godz. 10:00 ruszą pierwsze zajęcia pilatesu. Godzinny trening będzie odbywał się cyklicznie aż do około 17 grudnia (o szczegółowej dacie zakończenia poinformujemy osobno). Dwa dni później, 10 października o 17:30 zainaguruje z kolei Joga. Ostatnie tegoroczne zajęcia przewidziane są na 19 grudnia.

Ćwiczenia pilatesu pomagają skutecznie odciążyć kręgosłup i pracować nad dobrą postawą. Zajęcia wpływają pozytywnie na ogólne zdrowie i samopoczucie ćwiczących dzięki czemu są doskonałym remedium na stres i napięcie.

Joga to wspaniały sposób na spędzenie popołudnia. Dzięki ciekawym ćwiczeniom rozwiniesz swoje ciało i duszę. Podczas obu zajęć należy mieć ze sobą matę do ćwiczeń.

Zajęcia odbywać się będą przy ulicy Stefana Okrzei 6 na terenie Szkoły Podstawowej nr 52 w Gdyni. Finansowane są z projektu Gdyńskie Poruszenie, Budżetu Obywatelskiego i środków statusowych dzielnic.