Projekt „Brzdąc w Dzielnicy” wystartuje 17 października

Aktualności Projekty

W niedzielę, 17 października o godzinie 9:00, wystartują nowe projekty realizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu, które skierowane są do młodych rodziców rozpoczynających najważniejszy okres w życiu.

Pierwotnie projekt miał wystartować w piątek, 15 października, lecz z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy przesunąć jego rozpoczęcie na dwa dni później, czyli na 17 października – mówi Paweł Brutel, zastępca Dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu i dodaje – jako pierwsza odbędzie się „Salsa w chustach”, na którą już dziś zapraszam.

„Brzdąc w Dzielnicy" to kolejny cykl spotkań, który uruchomiony został dla mieszkańców Gdyni ze środków statutowych Rad Dzielnic. Jest on dedykowany kobietom w ciąży oraz przyszłym rodzicom, którzy lada chwilę wkroczą na nowy etap swojego życia. W skład projektów wchodzić będą takie zajęcia, jak salsa w chustach, zajęcia dla kobiet w ciąży, warsztaty rozwojowe dla rodziców, warsztaty dla ciężarnych oraz spotkania psychologiem oraz fizjoterapeutą.

Planowane pierwotnie na 15 października warsztaty rozwojowe dla rodziców odbędą się 29 listopada. Korekta terminu wydarzenia nie spowoduje zmian merytorycznych.

Wszystkie zajęcia odbędą się w salce fitness w Hali Lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu.