Odprowadzam Sam - półmetek projektu

Aktualności FOTO Projekty

Miło nam poinformować, że jesteśmy już na półmetku projektu "Odprowadzam Sam", do którego przystąpiło 3881 dzieci z 160 grup i 38 placówek edukacyjnych.

Przypominamy, że prace konkursowe – zdjęcia lub prezentacje z przebiegu kampanii oraz zdjęcia wyklejonych drzewek na plakacie, można przesyłać do dnia 2 czerwca br. na adres mailowy odprowadzamsam@gdyniasport.pl. Po tym terminie, prace konkursow nie będą przyjmowane, więc nie ma na co czekać. Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wyłoni 5 najbardziej pomysłowych prezentacji lub zdjęć wraz z największą ilością zebranych naklejek na drzewkach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz warsztaty edukacyjne.

Jednocześnie, wzorem lat ubiegłych, chcielibyśmy nagrodzić zaangażowanie najmłodszych mieszkańców Gdyni w projekt. Dla wszystkich zgłoszonych dzieci przygotowaliśmy drobny upominek, ale to będzie niespodzianka, o której napiszemy niebawem. Dodatkowo placówki edukacyjne otrzymają sadzonki drzewka owocowego, a zgłoszone grupy certyfikaty uczestnictwa w projekcie.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia i dziękujemy za liczne nadesłane zdjęcia.