Nowe darmowe zajęcia Cross Fit na bulwarze

Aktualności Projekty Gdyńskie Poruszenie

W ramach bezpłatnych zajęć przeznaczonych dla mieszkańców naszego miasta zapraszamy na nową aktywność, jaką będzie Cross Fit. Pierwszy inauguracyjny trening już w najbliższą sobotę, 19 marca, na otwartym terenie miejskiej siłowni znajdującej się na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni.

Nasza oferta darmowych zajęć przeznaczonych dla gdynian powiększa się regularnie o nowe aktywności. Teraz przyszedł czas na coś dla miłośników sportów siłowych, którzy swoje mięśnie mogą rozwijać na oddanym w lipcu ubiegłego roku zestawie do ćwiczeń streetworkout na bulwarze w Gdyni. Zapraszam na treningi  Cross Fit zarówno tych bardziej, jak i mniej zaawansowanych, gdyż na naszych zajęciach każdy znajdzie miejsce dla siebie – zachęca Paweł Brutel, zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu.

CrossFit jest intensywnym treningiem wytrzymałościowym z elementami treningu siłowego, który pomaga schudnąć, wyrzeźbić ciało oraz zwiększyć wydolność organizmu. Rozwija sylwetkę wzmacniając wszystkie partie mięśniowe. Podczas jednego treningu można spalić nawet 1000 kalorii. Cross Fit jest przeznaczony dla kobiet i dla mężczyzn.

Treningi zaplanowane są w każdą sobotę o godzinie 8:00 i trwać będą godzinę czasu. Zajęcia będą prowadzić instruktorzy reprezentujący Sportową Inicjatywą Społeczną Cross Fit Amator Gdynia, której głównym celem jest promocja zdrowego i aktywnego trybu życia. Liderem wśród nich jest Jakub Telesiński, założyciel Amatorskiej grupy Crossfitowej - Cross Fit Amator Gdynia.

W dzieciństwie trenował zapasy, następnie 3 lata tańczył taniec towarzyski, a potem uprawiał sztukę walki Taekwondo. Finalnie zakochał się w dźwiganiu ciężarów i przez 15 lat amatorsko trenował trójbój siłowy. Obecnie prowadzi Sportową Inicjatywę Społeczną. W drużynie znajdują się również Jakub Gołko – trener personalny i dietetyk oraz Luiza Butruk. Autorka książek kulinarnych o tym, jak można jeść smacznie, ale zdrowo. Prywatnie mama dwójki dzieci. Posiada ona ośmioletnie doświadczenie w dwóch prestiżowych klubach fitness w Irlandii i ma uprawnienia trenerskie do pracy z dziećmi, kobietami w ciąży i świeżo upieczonymi mamami. W środowisku sportowym znana jest pod pseudonimem Fit Mama.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA W GDYNI