Najważniejsze informacje przed turniejem Aktywna Plaża 2021

Aktualności Projekty

Turniej Aktywna Plaża startuje tuz, tuż. Przedstawiamy garść najważniejszych informacji, jakie znać musi każdy zawodnik.

Gdzie i kiedy?

Turniej odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021 r. na plaży Gdynia Śródmieście, pierwsze mecze rozpoczną się w sobotę o godzinie 9:00. Miedzy godziną 14 a 15 zakończenona zostanie faza grupowa, nastąpi losowanie fazy finałowej, której mecz rozgrywane będą już w sobotę.

Szczegółowy harmonogram opublikowany zostanie w czwartek na stronie projektu: www.gdyniasport.pl/pl/projekty/aktywna-plaza

boiska do piłki siatkowej na plaży

Gdzie i kiedy odbiorę pakiet?

Pakiety startowe odbierać będzie można w biurze zawodów zlokalizowanym w namiocie organizatora na plaży Gdynia Śródmieście (okolice boisk 3 i 4). Pakiety obierać będzie można maksymalnie do 30 minut przed swoim pierwszym meczem.

Co znajdę w pakiecie?

W pakietach startowych dla każdego zawodnika przygotowana będzie woda, gadżety oraz opaska uprawniająca do bezpłatnego korzystania z toalety zlokalizowanej naprzeciwko restauracja Minga.

Organizator nie zapewnia wyżywienia oraz strojów startowych. Każdy uczestnik zobowiązany jest do gry w koszulce lub topie.

Transport

W weekend funkcjonuje strefa płatnego parkowania w Gdyni. Najbliższy bezpłatny parking znajduje się na Kamiennej Górze przy ul. Skargi. Polecamy dojazd środkami komunikacji miejskiej.

Sprawdź:

Turniej rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB i zasadami fair play.