Lodowisko nieczynne w dniach 1-2 stycznia

Aktualności

Informujemy, że z uwagi na ponadprzeciętne warunki temperaturowe lodowisko w dniach 1 i 2  stycznia 2023 roku (niedziela i poniedziałek) lodowisko będzie zamknięte.

Najbliższe zaplanowane otwarcie lodowiska odbędzie się we wtorek.

W przypadku ewnetualnych zmian informacje zostaną opublikowane na stronie www.gdyniasport.pl oraz w mediach społecznościowych GCS.

Poniżej prezentujemy grafik lodowiska, który obowiązywał będzie w dniach 3-8. stycznia 2023 r.

Najważniejsze informacje

  • Gdyńskie lodowisko zlokalizowane jest na parkingu między halą sportowo-widowiskową Gdynia Arena a Centrum Handlowym Riviera.
  • Obiekt funkcjonuje 7 dni w tygodniu.
  • Lodowisko jest obiektem odkrytym z taflą o wymiarach 19 m x 30 m.
  • Na terenie obiektu dostępne jest zaplecze socjale i sanitarne oraz punkt, w którym można wypożyczyć łyżwy, kaski oraz specjalne chodziki dla osób rozpoczynających swoją przygodą z tą dyscypliną.
  • Dostępny jest również serwis umożliwiający naostrzenie stępionych łyżew.

STRONA LODOWISKA

Uwaga!

Gdyńskie Centrum Sportu, mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa korzystającym z obiektu, zastrzega sobie prawo do zamknięcia lodowiska ze względu na złe warunki atmosferyczne, stan techniczny lub inne okoliczności. O swojej decyzji GCS poinformuje najpóźniej w dniu zamknięcia lodowiska, poprzez wywieszenie informacji przy wejściu na lodowisko oraz umieszczenie komunikatu na stronie www.gdyniasport.pl.