Kurs tańca w przystaniach Chylońska 237 i Śmidowicza 49

Aktualności Gdyńskie Poruszenie

W drugiej połowie maja roztańczymy Cisową i Oksywie. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia Latino solo dla pań i Kurs tańca towarzyskiego dla par. Aktywności są częścią projektu „Gdyńskie Poruszenie” i realizowane są ze środków Gdyńskiego Centrum Sportu.

  • Startują nowe zajęcia taneczne w 2 gdyńskich przystaniach
  • Zajęcia latino solo dla pań i Kurs tańca towarzyskiego dla par poprowadzi Maciej Matczak
  • Aktywności wchodzą w skład Gdyńskiego Poruszenia, co oznacza że są bezpłatne dla uczestników i finansowane są ze środków własnych Gdyńskiego Centrum Sporu.

Zapraszamy na nowe zajęcia w gdyńskich Przystaniach – Chylońska 237 i Śmidowicza 49, które wystartują 17 maja:

Latynoskie rytmy dla płci pieknej

Zajęcia latino solo dla pań to dynamiczne lekcje taneczne, podczas których uczestnicy uczą się różnorodnych stylów tańca latynoskiego, takich jak samba, salsa, bachata czy merengue. Skupiają się na technice, rytmie i ekspresji, umożliwiając doskonalenie umiejętności tanecznych w energicznej atmosferze. Nie tylko uczą nowych kroków, ale także pozwalają swobodnie wyrażać się poprzez taniec i czerpać radość z muzyki i ruchu.

Terminy:

  • Przystań Chylońska 237 (piątki - 17.05, 24.05, 31.05, 7.06) w godz. 18.00-19.00
  • Przystań Śmidowicza 49 (wtorki - 14.05, 21.05, 28.05, 4.06) w godz. 18.00-19.00

plakat kursu

Taniec towarzyski dla par

Kurs tańca towarzyskiego dla par to wyjątkowa okazja do nauki eleganckich tańców w partnerstwie. Podczas tych zajęć pary uczą się różnorodnych stylów, takich jak walc, foxtrot, tango czy cha-cha. Skupiając się na harmonii ruchu i synchronizacji, kurs ten umożliwia rozwój komunikacji między partnerami na parkiecie tanecznym. Oprócz nauki techniki, kurs ten pozwala parom na wspólne spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze oraz na budowanie więzi poprzez wspólną pasję do tańca.

  • Przystań Chylońska 237 (piątki – 17.05, 24.05, 31.05, 7.06) w godz. 19.00-20.00
  • Przystań Śmidowicza 49 (czwartki - 16.05, 23.05, 30.05, 6.06) w godz. 19.00-20.00

plakat kursu tańca

Treningi pod okiem mistrza

Zajęcia poprowadzi Maciej Matczak – absolwent AWFiS w Gdańsku na kierunku Sport ze specjalizacją Trener Sportu Tanecznego. Jego pasja do tańca towarzyskiego zaowocowała uzyskaniem statusu tancerza najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej "S". Jest Mistrzem Polski Formacji Tanecznych oraz Półfinalistą Mistrzostw Świata Formacji w stylu latynoamerykańskim. Związany z tańcem towarzyskim od ponad 15 lat, Maciej posiada nie tylko solidne wykształcenie, ale i bogate doświadczenie praktyczne, co sprawia, że jego prowadzone zajęcia są nie tylko profesjonalne, ale również inspirujące dla uczestników. Jego zaangażowanie i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiają, że kursy prowadzone przez niego są wyjątkowo cenione przez uczestników.

zdjęcia trenera

Już dziś warto zanotować sobie terminy w swoich kalendarzach.