Kolejne darmowe zajęcia wracają do Gdyni

Aktualności Projekty

Zapraszamy na cykliczne aktywności sportowe finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego w Gdyni: ćwiczenia profilaktyczno-lecznicze w trosce o zdrowy kręgosłup. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki. Pierwsze z nich już 21 marca.

Mieszkańcy Grabówka ponownie będą mogli wziąć udział w naszym projekcie aktywności sportowych, który wraz z nastaniem wiosny rozciąga się na kolejne gdyńskie dzielnice. Cieszę się, że wznawiamy niezwykle popularne ćwiczenia wpływające na poprawę funkcjonalności naszego kręgosłupa, który jest głównym amortyzatorem naszego ciała – zaprasza Paweł Brutel zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu.

Ćwiczenia profilaktyczno-lecznicze w trosce o zdrowy kręgosłup to zajęcia polecane dla wszystkich bez względu na płeć, wiek czy uprawianą aktywność fizyczną. Rekomendowane ćwiczenia są łatwe do wykonania. Gwarantują utrzymanie prawidłowej postawy ciała, niwelują przykurcze oraz łagodzą dolegliwości bólowe kręgosłupa. Dzięki regularnym powtórzeniom ciało stanie się bardziej elastyczne.

Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 52 przy ulicy Okrzei 6 z podziałem na dwie grupy. Pierwsza z nich rozpocznie ćwiczenia o godzinie 15:30, druga godzinę później, czyli o 16:30. Aktywności organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego w Gdyni są bezpłatne.

ĆWICZENIA PROFILAKTYCZNO-LECZNICZE W TROSCE O ZDROWY KRĘGOSŁUP