Dzieci pobiegną na Karwinach

Aktualności Projekty

Trwają zapisy do kolejnej imprezy organizowanej w ramach gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego, czyli do Pucharu w biegach dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się 28 sierpnia w Gdyni Karwinach.

Trasy biegów prowadzić będą leśnymi drogami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a ich długość uzależniona będzie od kategorii wiekowych. Najmłodsi, startujący w Biegu Majtka i Marynarza, do przebiegnięcia będą mieli dystans 100 metrów. Przez cały czas trwania biegu będzie musiał im towarzyszyć opiekun. Najstarsi rangą, czyli kapitanowie, komandorzy, kontradmirałowie i admirałowie, mierzyć się będą z trasą o długości 1 kilometra.

Co zrobić, żeby wystartować w zawodach? Należy zalogować się do Profilu Zawodnika znajdującego się na stronie internetowej Gdyńskiego Centrum Sportu, wypełnić dane i wysłać zgłoszenie, ale nie później niż do dnia 18 sierpnia, gdyż po tym terminie formularz elektronicznych zgłoszeń zostanie zamknięty.

ZAPISY DO ZAWODÓW

Po zamknięciu internetowej rejestracji do Pucharu będzie można się zgłosić w dniu imprezy, czyli 28 sierpnia, lecz w tym terminie dla zawodników przygotowana będzie ograniczona pula pakietów startowych w liczbie 50 sztuk.

Każdy z zawodników, który ukończy bieg, otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Dla najlepszych biegaczy w kategoriach Bieg Chorążego, Porucznika, Kapitana, Komandora, Kontradmirała i Admirała czekać będą puchary za zajęcie miejsca na podium oraz pamiątkowe gadżety.

Udział w imprezie, która jest finansowana w ramach Budżetu Obywatelskiego, jest bezpłatny.

STRONA WYDARZENIA

Regulamin Pucharu w biegach dla dzieci i młodzieży-Karwiny

Pobierz wszystkie pliki w .zip