Dostawa urządzeń sprawnościowych przy SP 26. Wpłynęło osiem ofert

Aktualności Inwestycje
Ulica Tatrzańska 40 w Gdyni niebawem zmieni się w miejsce aktywności dla najmłodszych

Ulica Tatrzańska 40 w Gdyni niebawem zmieni się w miejsce aktywności dla najmłodszych

Nowoczesne miejsce z urządzeniami do ćwiczeń dla dzieci? Już niedługo powstanie ono w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. Wpłynęło osiem ofert na dostawę wraz z montażem sprzętu przy SP 26.

To właśnie na terenie Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni powstanie miejsce aktywności fizycznej przystosowane do najmłodszych.

- Obecne czasy to postępująca cyfryzacja, w której czynny udział biorą nasze dzieci. Kultywowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych jest dla nas dlatego niezwykle ważne – mówi Przemysław Dalecki, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu. – Nie zabraknie dlatego urządzeń, w których najmłodsi znajdą pociechę – dodaje.

W ramach inwestycji przewidziana jest bowiem dostawa i montaż zestawu sprawnościowego, linarium, drabinki poziomej, drążków do podciągania oraz sześcianu gimnastycznego.

- Pod urządzeniami sprawnościowymi zostanie wykonana nawierzchnia poliuretanowa – nadmienia dyrektor GCS. Jej powierzchnia ma wynieść 172,5 m2. Nie zabraknie również elementów małej architektury, takich jak ławki (cztery) czy kosz na śmieci. Dodatkowo, w ramach zadania, zamontowane zostaną piłkochwyty oddzielające boisko od terenu placu z urządzeniami sprawnościowymi.

Na dostawę i montaż tychże urządzeń wpłynęło osiem ofert oscylujących między 168.258,21 zł brutto 263.234,10 zł brutto. Natomiast kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 179.196,73 zł brutto. Inwestycja zrealizowana zostanie w ramach gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2017.