Dodatkowe pakiety startowe na Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020

Aktualności

W odpowiedzi na wielkie zainteresowanie i wyprzedanie wszystkich 20 000 pakietów startowych, organizatorzy Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020 poinformowali o udostępnieniu dodatkowej puli 5 000 pakietów! Ich sprzedaż właśnie ruszyła. Impreza odbędzie się 29 marca 2020 roku.

Już teraz wyścig stał się największym półmaratonem, jaki do tej pory odbywał się w Polsce, a po zwiększeniu puli miejsc, ma szansę stać się największym z biegów masowych organizowanych dotąd w kraju.
– Jesteśmy zachwyceni atmosferą, jaka buduje się wokół nadchodzących mistrzostw – komentuje Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni. – Po konsultacji ze wszystkimi zaangażowanymi stronami i upewnieniu się, że będziemy w stanie pomieścić większą liczbę biegaczy, z przyjemnością informujemy o udostępnieniu dodatkowej puli pakietów startowych. Gdynia z niecierpliwością czeka na to wielkie święto biegania, które odbędzie się 29 marca 2020 roku – dodaje.

Wśród 20 000 zarejestrowanych dotąd uczestników, znajdują się biegacze z 61 krajów, a 30% z nich stanowią kobiety. Dodatkowa pula 5000 biletów jest dostępna na www.slotmarket.pl. Do końca listopada cena pakietu wynosi 180 zł.

Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020 to wyjątkowa okazja, by stanąć na linii startowej z najlepszymi biegaczami na świecie i rywalizować z nimi na tej samej trasie. Półmaraton w Gdyni wyróżnia się ponadto metą zlokalizowaną na plaży oraz unikatowym medalem finishera z wbudowanym kompasem i kroplą bursztynu.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej mistrzostw oraz na Facebooku i Instagramie.

Biegacze w Gdyni

Biegacze w Gdyni