Do pracy jadę rowerem. Ostatni dzień wymiany punktów na nagrody

Aktualności

Dzisiaj ostatni dzień wymiany punktów za przejechane kilometry na atrakcyjne nagrody w ramach projektu "Do Pracy Jadę Rowerem". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nagród przygotowaną przez naszych partnerów. 

– Najważniejszym założeniem projektu jest zmiana naszych nawyków transportowych. Podróżowanie do pracy rowerem jest coraz bardziej popularne, często zajmuje mniej czasu niż jazda samochodem, jest tańsze, bardziej ekologiczne oraz przede wszystkim zwiększa naszą aktywność – zauważa Paweł Brutel, zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu.

Głośnik JBL, zestaw do czyszczenia roweru, a może plecak Gdyni? Wybór jest olbrzymi! To ty decydujesz jaką nagrodę chcesz odebrać! Od 4 września, godziny 12:00 w aplikacji Aktywne Miasta, w zakładce „nagrody i wyzwania" pojawi się możliwość wymiany zebranych punktów. 

Po wybraniu w aplikacji interesującej nas nagrody, otrzymamy unikatowy kod, z którym udajemy się do punktu Miejskiej Informacji Turystycznej w Gdyni i wymieniamy kod na nagrodę. Co ważne, w aplikacji widoczne są tylko nagrody, których liczba punktów jest równa lub mniejsza niż nasze saldo. Po wymianie punktów na nagrody, konto punktowe pomniejsza się o wskazaną liczbę punktów.

Miejska Informacja Turystyczna
ul. 10 Lutego 24
81-364 Gdynia

Możliwość wymiany punktów na nagrody będzie dostępna do 2 października, do 23.59.

Poniżej prezentujemy listę dostępnych nagród wraz z liczbą potrzebnych punktów do odbioru.

Nagrody zostały ufundowane przez partnerów projektu "Do pracy Jadę Rowerem". Prezentujemy listę podmiotów:

Tłusta Kaczka

  • Smaki tradycyjnej Polskiej Kuchni
  • ul. Spółdzielcza 2 81-545 Gdynia
  • https://tlustakaczka.pl/
  • Ufundował: Zaproszenia do Restauracji Tłusta Kaczka o wartości 200 zł

Golf Park Gdynia

  • Ufundował: Godzinna lekcja gry w golfa z ramienia Golf Park Gdynia

Decathlon Trójmiasto

Decathlon Trójmiasto to siła trzech sklepów w Aglomeracji Trójmiejskiej - przede wszystkim chcemy zachęcić wszystkich do uprawiania razem sportu. Organizujemy szereg darmowych treningów z różnej dyscypliny sportu, bo chcemy poruszyć całe Trójmiasto!" Ufundowali następujące nagrody: 

  • Kask Rowerowy
  • Zestaw do czyszczenia roweru
  • Voucher na Decathlon Rent
  • Plecak / bukłak
  • Lampki rowerowe

DRE ROWERY Sklep Rowerowy Łukasz Derheld

Pozostałe nagrody zostały ufundowane przez Gdyńskie Centrum Sportu. 

Dodatkowo przypominamy, że każda osoba, która ma aplikacje Aktywne Miasta może skorzystać ze zniżki w Miejskiej Informacji Turystycznej. 

Prezentujemy gdyńskie gadżety, które zawierają zniżki. 

Celem kampanii Do Pracy Jadę Rowerem jest zachęcenie pracowników firm, mających swoją siedzibę lub oddział na terenie Gdyni, do podróżowania do pracy rowerem. W tym roku kręcimy kilometry dla gdyńskich firm. Każdy przejazd to dodatkowe kilometry, które zaliczamy na konto indywidualne jak i wcześniej wybranej firmy. 

Projekt trwa od 8 maja do 1 października.

DO PRACY JADĘ ROWEREM