Decathlon partnerem gdyńskich projektów rowerowych. Znamy kolejne terminy treningów kolarskich

Aktualności

Partnerem projektów rowerowych Gdyńskiego Centrum Sportu w 2024 roku został Decathlon Trójmiasto. Oznacza to liczne wspólne akcje i atrakcje dla uczestników!

Napędzamy lokalną społeczność do uprawiania sportu na co dzień

logo decathln

Sport na wyciagnięcie ręki

Partnerem tegorocznych projektów rowerowych został sklep sportowy Decathlon, któremu przyświeca idea przybliżania sportu lokalnej społeczności.

Decathlon Trójmiasto to siła trzech sklepów w Aglomeracji Trójmiejskiej. Najbliższe sklepy Decathlon znajdują się w Rumi (Grunwaldzka 110) oraz Gdańsku (Obrońców Wybrzeża 1, Szczęśliwa 1).

Jak sami mówią: – Jedną z naszych wartości jest sport dla wszystkich, wszystko dla sportu. Lokalnie chcemy poruszać nasze Trójmiasto, tak aby każdy czerpał radość z aktywności. Przede wszystkim chcemy zachęcić wszystkich do uprawiania razem z nami sportu. Organizujemy szereg darmowych treningów z różnych dyscyplin, bo chcemy poruszyć całe Trójmiasto.

Sprawdzony partner

To nie pierwsza współpraca Gdyńskiego Centrum Sportu z Decathlon. Biegacze z pewnością pamiętają koszulki Biegu Urodzinowego z Decathlon, którego sklep sportowy był sponsorem tytularnym. To właśnie nasz partner przygotował wtedy sportowe trykoty biegowe, który można często zobaczyć na ulicach, gdyż uczestnicy zawodów często przywdziewają je podczas swoich codziennych treningów biegowych.

Decathlon organizował również liczne atrakcje i konkursy, w których uczestniczy mogli się zmierzyć w sportowej rywalizacji w biurze zawodów. Tak będzie i tym razem, gdyż choć nie możemy jeszcze opublikować szczegółów, to możemy zapewnić, że są na końcowym etapie przygotowań.

Kolarskie treningi z początkiem w GCS

Informacje o bezpłatnych treningach nie są pustymi słowami. Od początku kwietnia zachęcaliśmy fanów dwóch kołek do wspólnych rozjazdów. Pierwsze trzy kwietniowe spotkania są już za nami. W każdym uczestniczyło około 30 kolarzy. Kolejne odbędą się również w soboty – 11, 18 i 25 maja. Start o 9.00 z parkingu Gdyńskiego Centrum Sportu.

Wydarzenia kierowane jest do osób, które regularnie jeżdżą na rowerze, a tempo spotkań jest konwersacyjne. Trasy prowadzą po leśnych szlakach i ścieżkach rowerowych, gwarantując jednocześnie bezpieczną i przyjemną jazdę. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję czerpać korzyści z towarzystwa zgranej grupy rowerzystów oraz instruktorów, gotowych służyć radą i pomocą.

Podczas treningów należy pamiętać o podstawowym wyposażeniu, takim jak narzędzia, zapasowa dętka, naładowane lampki oraz niezwykle istotny kask. Odpowiednie nawodnienie podczas wysiłku oraz przekąski również warto mieć przy sobie, by cieszyć się treningiem w pełni komfortowo.

Każdy uczestnik bierze udział w treningach na własną odpowiedzialność, dlatego należy zachować szczególną ostrożność i stosować się do zaleceń instruktorów.

Zaplanowane trasy publikowane są przed każdym wydarzeniem na grupie Facebookowej MTB Decathlon Trójmiasto.

Dołącz do nas! Spotkajmy się przy Gdyńskim Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia).