Brąz Dominiki Kuźmy-Ebel w Birmingham

Aktualności

Znakomite wieści z Birmingham przynosi zawodniczka gdyńskiego Klubu Galeon. Podczas rozgrywanego tam Pucharu Europy Juniorek Dominika Kuźma-Ebel wywalczyła brązowy medal!

W trakcie odbywającego się w angielskim Birmingham Pucharze Europy Juniorek, Dominika Kuźma-Ebel zdobyła brązowy medal. Na swojej drodze gdyńska zawodniczka pokonała dwie reprezentantki Hiszpanii imponującymi rzutami, przegrywając jedynie z zawodniczką z Holandii. Ten sukces zagwarantował jej pełną kwalifikację na Mistrzostwa Europy Juniorek, które odbędą się na początku września w Tallinie (Estonia).

Uczniowski Klub Sportowy „GALEON” Gdynia został założony w 1996 roku przy Szkole Podstawowej numer 19 z inicjatywy rodziców oraz trenera Andrzeja Jasińskiego. Klub oferuje znakomitą bazę treningową i zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Organizuje obozy letnie i zimowe oraz wyjazdy na zawody zarówno w kraju, jak i za granicą. Treningi judo, które prowadzone są w hali przy ulicy Morskiej 89-91, poprawiają koordynację ruchową, sprawność fizyczną, korygują postawę, uczą współdziałania w grupie i zapewniają aktywne spędzanie czasu. Klub zaprasza na zajęcia dzieci od 4 roku życia.

STRONA KLUBU

STRONA WWW KLUBU