Bezpłatne warsztaty parkour 3 maja

Aktualności Projekty

We wtorek 3 maja Gdyńska Akademia Parkour zaprasza na darmowe warsztaty, które odbędą się na torze do ćwiczeń streetworkoutzlokalizowanym na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni. Początek o godzinie 11:00.

Warsztaty przeznaczona są dla każdego od 8 roku życia. Na zajęcia należy założyć wygodny strój i zabrać ze sobą coś do picia. Trening potrwa do godziny 12:30.

Parkour to zajęcia ogólnorozwojowe, gdzie można nauczyć się kontrolować nasze ciało poprzez pokonywanie różnych przeszkód. W trakcie spotkań uczestnicy będą mogli wzmocnić wiele partii mięśniowych swojego ciała oraz poznać ćwiczenia polegające na wykorzystaniu masy własnego ciała. Atrakcje organizuje Gdyńska Akademia Parkour.

Fanów tej odmiany aktywności z pewnością zainteresować powinny również bezpłatne treningi Parkour organizowane są na gdyńskich Leszczynkach w każdy piątek w godzinach 17:00-18:00. Spotkania odbywają się w Parkour&Street Workout Park zlokalizowanym ul. Morskiej. Zajęcia finansowane są z budżetu Rady Dzielnicy.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA W GDYNI