50 dni do Areny Mówców #wGdyni

Aktualności

27 października 2022r. w Gdyni Arena o godzinie 09:00 rozpocznie się druga edycja areny Mówców. Wydarzenie o charakterze motywacyjnym i inspirującym. 

Ludzie szukają metod do zmotywowania się, gdy w rzeczywistości brakuje im determinacji. Zainspirowani starają się przełożyć inspirację na konkretne efekty, ale to wcale nie jest takie proste, jak się później okazuje. Gdy widzą kogoś kto pokonał przeciwności losu, osiągnął trudne do zrealizowania cele, spełnił swoje marzenia, sami nabierają wiary, że jest to możliwe i zaczynają działać. 

Organizator Areny Mówców firma eventowa IF EVENTS zaprosił wybitnych sportowców i inspirujących mówców aby dać uczestnikom wiedzę, przykłady i metody sprawdzone w praktyce do osiągania celów.

BILETY

Prelengenci

  • Dr Mateusz Grzesiak - psycholog, międzynarodowy trener i konsultant mający 20letnie doświadczenie w branży szkoleniowej.

  • Marcin Prokop - dziennikarz, laureat m.in. nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna.

  • Robert Korzeniowski - Czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym. 

  • Maja Włoszczowska - kolarka górska, multimedalistka Olimpijska,  Mistrzostw Świata i Europy.

  • Kamila Rowińska - master facilitator  trener  coach. Autorka oraz współautorka 8 książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellerów: Kobieta Niezależna, Asertywna i Spełniona, Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale oraz Dziennik coachingowy 365 pytań od Twojego coacha.

  • Adam Bielecki - alpinista i zdobywca K2.

Będzie to wydarzenie, które poszerzy Twoją perspektywę i odpali to, czego naprawdę potrzebujesz aby zmienić niemożliwe w możliwe.

27 października  2022r. Gdynia Arena. Arena Mówców – event motywacyjny, event inspirujący.

INFORMACJE O IMPREZIE