W piątek zamykamy listy startowe turnieju Aktywna Plaża 2022

Aktualności Projekty

Już tylko trzy dni zostały do zakończenia rejestracji turnieju siatkówki Aktywna Plaża 2022, którego druga edycja odbędzie się w terminie 22-24 lipca. Swój udział do imprezy można zgłaszać do najbliższego piątku do godziny 23:59. Po tym terminie nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.

Na turniej zaprasza multimedalista Mistrzostw Polski w siatkówce, zdobywca Pucharu i Super Pucharu Polski oraz Pucharu CEV, a także Mistrz Świata Juniorów i zdobywca srebrnego medalu podczas Mistrzostw Świata Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2006 roku Wojciech Grzyb.

W zawodach, które trwać będą 3 dni, przewidziano rywalizację open kobiet i mężczyzn, a także kategorie młodzieżowe: U13 i U15. Zawody w drugi weekend lipca oraz poprzedzający go piątek odbywać się będzie na 10 boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na plaży Gdynia Śródmieście.

Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkową koszulkę. Na najlepszych czekać będą nie tylko pamiątkowe puchary i medale, ale także atrakcyjne nagrody. Pula nagród finansowych sięga 15 tys. złotych. Zwycięskie zespoły otrzymają po 2,5 tys. zł. Nagrody finansowe obejmą pierwsze 8 miejsc w kategorii. Do wygrania będzie także sprzęt sportowy. Najlepsi młodzieżowcy (U13 i U15) otrzymają medale za zajęcie trzech najwyższych miejsce w każdej z kategorii młodzieżowych oraz drobne nagrody rzeczowe.

ZAPISY DO TURNIEJU AKTYWNA PLAŻA 2022

Zespoły zostaną rozlosowane i podzielone na grupy, spośród których po rozegraniu meczów awansują najlepsze. Faza finałowa odbywać się będzie w systemie brazylijskim. Finał „B” zostanie przeprowadzony w systemie zależnym od pozostałej liczby drużyn. Turniej rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB i zasadami fair play.

AKTYWNA PLAŻA 2022